Spoznajte nás

o našej spoločnosti

spoznajte nás

O našej spoločnosti

JFK STAV s.r.o je malá stavebná firma zo Spišskej Novej Vsi, avšak na výsledky našej práce môžete naraziť po celom Slovensku. Spoločnosť vznikla začiatkom roku 2015 pretransformovaním zo živnostenského podnikania zakladateľov a prevzatím ich vyše desaťročných skúseností zo stavebného sektora pod samostatnú spoločnosť, ktorá si chce budovať vlastné renomé a okruh spokojných partnerských obchodných vzťahov.

Príbeh našej spoločnosti sa začal písať ako z románu – s požičaným krompáčom a odhodlaním makat. Brigády popri štúdiu na vysokej škole a neskôr popri hlavnom zamestnaní sa rozvinuli do d’alej sa rozrastajúcej činnosti chlapcov pochádzajúcich z robotníckej rodiny, popri kariére profesionálneho športovca sa totiž pripojil aj brat a v odhodlaní pracovať aj d’alší dnes už kmeňoví spolupracovníci. Z jednoduchých, ale náročných prác sa okruh služieb rozširoval a manažment prác neustále šperkoval do dnešnej podoby.

Každou zákazkou, bez rozdielu rozsahu stavebných prác, si budujeme dobré meno, vďaka ktorému získavame nových klientov. Najradšej pracujeme pre koncových zákazníkov, ale nebránime sa aj spolupráci v pozícii subdodávateľ’a. V každom prípade môžete počítat s najvyššou kvalitou nami vykonaných stavebných prác. Ako zistíte nižšie, nerobíme všetky stavebné práce. Robíme len to, v čom sme dobri. Tak, ako nás odporúčajú naši partneri, aj my radi odporúčame ich služby, ktoré máme overené, preto ak niečo nerobíme, nájdeme Vám rovnako spoľahlivého partnera, s ktorým svoj zámer dotiahneme spoločne do úspešného cieľa.

Aktuálne naša spoločnosť okrem vlastných zamestnancov priamo spolupracuje s d’alšími desiatkami živnostníkov overenými profesistami, ktorých pomoc využívame dlhodobo alebo aj na špecifické prípady. To zaručuje našu flexibilitu a odborný manažment Vašej stavby, ako aj garanciu kvality a vzájomnej spokojnosti.

Našou filozofiou nie je tlačit‘ sa bezhlavo do väčších a väčších projektov, projektov, ale svoje podnikanie budovať na základe svojich možnosti a skúsenosti, pomaly a kvalitne, kedže sme presvedčení, že dobrý obchodný vzťah je založený na poctivosti, kvalite a vzájomnej spokojnosti, na budovaní vzájomnej dôvery a dlhodobej spolupráce, ktorú je dnes dost‘ vzácne nájst‘, a preto si všetkých našich stálych klientov nesmierne vážime a smeim rovnako vďační, ako sú oni vdační nám…

Veríme, že aj Vy sa stanete jednym z nich!

fotogaléria

galéria projektov